FILMOWE wybrzeże rowerowe

video
video Informacje
Komentarze
 • Ten FILM powinien pewnie pojawić się na samym początku, gdy ten blog powstawał, ale tak wyszło, że nie wyszło. Tzn. wyszło, bo blog powstał, ale inaczej niż miało, o ile miało być w ogóle… ;-) Zaczęłam od pisania relacji, potem zabrałam się za filmy, a w międzyczasie okazało się, że Pan Rower też by chciał i powstało zamieszanie. Tak jest i już, może umówmy się po prostu, że przyjmijcie to do wiadomości? :-)

  Dzisiaj zapraszam Was na film, który jest wprowadzeniem albo podsumowaniem relacji z wycieczki po polskim wybrzeżu. Niepotrzebne skreślić. I to nie jest istotne, że relacja jeszcze nie jest skończona. Nie jest też istotne, że wszystkich filmów jeszcze nie ma i dużo czasu minie zanim się pojawią. Tym bardziej, że za chwilę Green Velo i kolejne zdjęcia oraz filmy będą oczekiwać na mnie na liście rzeczy do zrobienia. A ponieważ robię wszystko sama, bo Pan Rower jest patentowanym leniem, to nie idzie mi zbyt szybko. Na swoje usprawiedliwienie mogę tylko dodać, że po pracy przy komputerze, czasami od pisania i obróbki filmów wolę odpocząć na rowerze. :-) Miłego oglądania!

  PS Będzie super, jak napiszecie swoje wrażenia i doświadczenia z Waszych wycieczek rowerowych! :-) Możecie też skrobnąć opinię o filmie albo przesłać dalej.

  Rowerowa Meg

  KLIKNIJ W OBRAZEK ABY OBEJRZEĆ rowerowo blog zajawka obrazek

 • Skomentuj

  Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

  Logo WordPress.com

  Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

  Zdjęcie na Google

  Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

  Zdjęcie z Twittera

  Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

  Zdjęcie na Facebooku

  Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

  Połączenie z %s